טיפולים דנטליים

כתרי זירקוניה

הכתר הוא פתרון מלאכותי להשלמת תפקוד השן לאחר שזו נפגעה בצורה קשה עקב חבלה, שבר או ריקבון. הכתר מורכב על מבנה מתכתי או ללא מתכת

קרא עוד »

הבהרת שיניים

שיניים מצהיבות עם השנים הן בעקבות סדקים זעירים שנוצרים בשכבת האמייל, אשר גורמים לשינוי הגוון והן בעקבות עיבוי שכבת הדנטין, שמשתקפת דרך שכבת האמייל. נוסף

קרא עוד »

השתלת שיניים ממוחשבת

צריכים לעבור השתלת שיניים? הטכנולוגיה הדיגיטלית מאפשרת להגיע לתוצאות מדויקות יותר באמצעות תהליך זעיר פולשני ובטוח המשלב הדמיות מדויקות בתלת-ממד כך שהמטופל יכול לדעת בדיוק

קרא עוד »

השתלת עצם

כרבע מהאוכלוסייה סובלת ממחסור עצם בלסת מצב המקשה על ביצוע השתלות שיניים בטוחות ויציבות. מחסור בעצם נוצר כתוצאה מספיגה שנגרמת במשך השנים, כאשר בכל שנה

קרא עוד »

מחלות חניכיים

יותר ממחצית האוכלוסייה הבוגרת סובלת מבעיות שונות בחניכיים ביניהן דלקות שטחיות, נסיגת חניכיים ומחלות קשות. תפקיד החניכיים הוא לתמוך בשיניים ולשאת אותן, כאשר מנגנון האחיזה

קרא עוד »

הרמת סינוס

הרמת סינוס היא הליך כירורגי קצר, שמטרתו לעבות את עצם בהחלקה האחורי של הלסת העליונה כהכנה לשתל דנטלי. מתי נדרש לבצע הרמת סינוס? מה ההבדל

קרא עוד »

ציפויי חרסינה

ציפויי חרסינה – כל מה שצריך לדעת לפני שניגשים לטיפול השיניים שבורות? שחוקות? הגוון השתנה? החלום ל”חיוך הוליוודי” החושף קשת של שיניים צחורות ואסתטיות עובר

קרא עוד »

יישור שיניים

חיוך יפה, שכולל שיניים ישרות ולבנות, תורם לאסתטיקה של הפנים ומשפיע על הביטחון והדימוי העצמי. יישור שיניים הוא פתרון יעיל, אסתטי ונוח לתיקון שיניים עקומות

קרא עוד »

ציפויי חרסינה

ציפוי שיניים הוא אחד הכלים העדכניים והחשובים שמציעה לנו רפואת השיניים האסתטית. ציפוי השיניים נותן מענה מצוין למגוון מצבים, הוא יכול להאריך שיניים שנשחקו, להעניק מראה אחיד לקשת השיניים, לכסות על פגמים בשן כמו סדקים, שברים או כתמים, למלא רווחים או משולשים כהים בין השיניים ולשדרג את החיוך.

קומפוזית

סתימות חרסינה בחריטה הן סתימות המיוצרות מגושי חרסינה טהורה, שעוברים תהליך חריטה ממוחשבת על מנת להתאימן בצורה מדויקת למבנה חור השן. סתימות אלה אינן מכילות רכיבים מתכתיים, ונחשבות לאסתטיות וחזקות במיוחד. את הסתימה ניתן לעצב, לבנות וליישם במהלך טיפול אחד במרפאה ללא סיוע מעבדה חיצונית, ובאמצעות מערכת הדמיה ממוחשבת ומכונת חריטה עדינה בהפעלה מלאה של רופא השיניים.

כתרים ללא מתכת

כתרי זירקוניה הם כתרים המיוצרים מחרסינה טהורה, ואינם מכילים רכיב מתכתי. כתרים אלה מתאפיינים במיוחד באסתטיקה הגבוהה שלהם, במראה הטבעי והאותנטי שלהם ובהתאמתם לסביבה הלחה והשוחקת של הפה. כתרי זירקוניה הם כתרים יקרים יותר מכתרים מתכתיים, ולכן היישום שלהם הוא בעיקר עבור שיניים קדמיות ובמקרים בהם קיימת רגישות של המטופל לרכיב המתכתי שאותו ניתן למצוא בכתרים מסורתיים.

הלבנת שיניים

אם גם אתם מסתכלים במראה ושואלים את עצמכם למה השיניים שלי לא לבנות, יפות וזוהרות, איך זה שאנחנו לא מעשנים ולא שותים קפה והשיניים שלנו לא לבנות ולמה על אף שאנו מצחצחים שיניים פעמיים ביום, השיניים שלנו עדיין צהובות? לד”ר אמיר ראבי יש תשובות ופתרונות מצוינים איך לגרום לשיניים להיות לבנות ויפות ואיך לאפשר לכם חיוך זוהר וכובש לבבות.

שיחזורי שיניים

אם גם אתם מסתכלים במראה ושואלים את עצמכם למה השיניים שלי לא לבנות, יפות וזוהרות, איך זה שאנחנו לא מעשנים ולא שותים קפה והשיניים שלנו לא לבנות ולמה על אף שאנו מצחצחים שיניים פעמיים ביום, השיניים שלנו עדיין צהובות? לד”ר אמיר ראבי יש תשובות ופתרונות מצוינים איך לגרום לשיניים להיות לבנות ויפות ואיך לאפשר לכם חיוך זוהר וכובש לבבות.

אם השיניים שלכם בולטות או עקומות, אם יש לכם רווחים בין השיניים או שהשיניים רוכבות זו על גבי זו, ואם החיוך שלכם לא יפה, זה לא חייב להיות כך. במרפאתו של ד”ר אמיר ראבי מבצעים יישור שיניים בכל גיל, ולא, אתם לא חייבים להסתובב עם פה מלא בברזלים, באמצעות פלטות שקופות תוכלו ליהנות גם משיניים ישרות ויפות בלי להרגיש אי נעימות ובלי שאף ידע על התהליך האורתודנטי שאותו אתם עוברים.

מחלות חניכיים

מטופלים שאינם מקפידים על היגיינת הפה, אינם מצחצחים שיניים נכון ואינם מגיעים לביקורת תקופתית אצל רופא השיניים לאורך זמן עלולים לסבול מדלקות חניכיים שיתפתחו בהמשך גם למחלות חניכיים.
גם אם אין לכם חורים בשיניים, גם אם אתם לא סובלים מכאבי שיניים, השיניים שלכם נמצאות בסכנה ואתם עלולים לאבד אותן בשל בעיות בחניכיים.

השתלות דנתליות

השתלת שיניים הינה הליך הנועד לתת פתרון למי שאיבדו שיניים או סובלים משיניים הרוסות המועמדות לעקירה. הטיפול למעשה של השתלת שתל, מחליף את שורש השן שנעקרה ועליו בונים את השן שלרוב עשויה מחרסינה. מדובר בפתרון שהינו לטווח ארוך עם אחוזי הצלחה ושרידות של למעלה מ-95 אחוזים. לכל אדם ישנו פתרון השתלה המתאים במיוחד עבורו ולפיכך יש להיוועץ עם רופא השיניים מהו הפתרון המתאים עבורך בהתאם למצבך הרפואי, הצילומים הפנורמיים וצילומי ה-CT .

הרמת סינוס (Sinus Lift

הרמת סינוס הינו הליך כירורגי 45-90 דקות המתבצע במרפאת שיניים במטרה לעבות את העצם בחלק האחורי של הלסת העליונה, לקראת השתלת שתל דנטלי. ישנם מצבים בהם האיזור של עצם הלסת המועד להשתלת שתל אינו מספיק לאורך השתל הרצוי ולכן קיים חשש שלשתל לא תהיה אחיזה חזקה בעצם לאורך השנים. לפיכך אנו מבצעים הרמת סינוס שהיא למעשה החדרת תחליף עצם באיזור השתל המאפשרת הגבהה מלאכותית של העצם.

השתלת עצם (Augmentation)

טרם ביצוע השתלת שיניים יש לוודא כי יש לנו מספיק עצם בלסת על מנת שלשתלים תהיה אחיזה חזקה אשר תחזיק לאורך שנים. השתלת עצם למעשה מטרתה להוסיף עצם בלסתות למי שיש חוסר. קיימות מספר שיטות להשתלת עצם המובדלים מבחינת סוג החומר להשתלה והמיקום בפה בו נבצע את השתלת העצם. המקורות לעצם יכולות להיות: מתוך חלל הפה של המטופל; מאיזורים אחרים בגוף המטופל או לחלופין מבנק עצם המופק ממקור חיצוני מן החי -מה שרוב הרופאים משתמשים בו.

השתלת שיניים ממוחשבת

השתלת שיניים ממוחשבת מאפשרת לרופא השיניים לקבוע את המיקום המדויק להנחת השתלים על מסך מחשב לאחר שבוצעה סריקה דיגיטלית של השיניים, , את אורך ורוחב השתלים וגם את זוויות ההכנסה שלהם בתכנון אישי עבור המטופל טרם ביצוע הניתוח עצמו. כמו כן, ניתן גם להדפיס מודל תלת מימדי של הסד הכירורגי שתיכננו על גבי המחשב. כתוצאה מהתכנון המוקדם, השיטה הזו חוסכת חתכים ותפרים מיותרים, להימנע מסיכונים וסיבוכים ובדרך כלל זמן ההחלמה מהשתלת שיניים ממוחשבת הינו מהיר יותר מהשתלת שיניים רגילה.

השתלות שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד מתאפשרת באמצעות טכניקה ניתוחית בשם העמסה מיידית שמשמעותה העמסת מערכת שיניים מלאה וחדשה על עצם הלסת המבוססת על מספר שתלים. להשתלת שיניים ביום אחד ישנם יתרונות רבים כגון; חזרה מהירה יותר לשגרה, שימור עצם הלסת, פחות זיהומים , אך יחד עם זאת שיטה זו אינה מתאימה לכל אחד ויש לברר מול הרופא השיניים המטפל לאחר שבוצעו כל הבדיקות האם אתה מתאים להשתלת שיניים מסוג זה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​